fbpx
Podnikaj úspešne
a vyhni sa
drahým chybám
Urob si stratégiu v Strategickej dielni.
Kupón na zľavu 200 €: giveme200
Bizberry
Poď si so mnou vytvoriť
stratégiu pre úspešné podnikanie!
Mirka Klimantová
Mirka Klimantová, strategická konzultantka a autorka programu Strategická dielňa
Kompletná stratégia už za 6 týždňov!
Mirka Klimantová

Načo Ti je stratégia?

Bez nej žiadne podnikanie nie je dlhodobo úspešné.
Ak chceš uspieť, potrebuješ ju aj Ty.

Prezradím Ti tajomstvo stratégií úspešných biznisov a poradím Ti, aká stratégia privedie k úspechu aj Teba.

Vytvoríme spolu predajno - marketingovú stratégiu, ktorá bude predávať a zabráni vyhodeným peniazom na reklamu a marketing.

Nevyhadzuj peniaze za veci, ktoré Ti v podnikaní neprinesú úspech. Podnikaj úspešne a vyhni sa drahým chybám.

Objednaj si Strategickú dielňu teraz a ušetri 200 €

Kurz zahŕňa:
Strategická dielňa
1180€ Teraz za 980€
V kurze Strategická dielňa získaš:
Podnikaj úspešne a vyhni sa drahým chybám
Získaj istotu v rozhodovaní, zisti čo nevieš a ušetri si kvantum peňazí za veci, ktoré pre úspech v podnikaní vôbec nepotrebuješ.
Referencie na môj kurz Strategická dielňa
Eva Babitzova
"Budúcim absolventom programu Strategická dielňa chcem odporučiť, aby sa venovali vytvoreniu stratégie čo najskôr! Dobrá stratégia vám zmení pohľad na vaše podnikanie a urýchli nástup úspechu. Ak chcete podnikať efektívne, začnite stratégiou. Mne sa vrátila investícia do tohto programu hneď na druhý deň a ťažím z nej doteraz."
Eva Babitzová, zakladateľka Promo Punkers
“S Mirkou Klimantovou spolupracujem už veľa rokov. Je to skúsená odborníčka na strategické riadenie, ktorému sa venuje dlhé roky. Je skvelé, že teraz svoje skúsenosti zhrnula v programe Strategická dielňa. Ak chcete posunúť svoje podnikanie na ďalšiu úroveň, určite sa prihláste. Najlepšie je to, že si vytvoríte kvalitnú stratégiu a objavíte nečakané možnosti pre vaše podnikanie.”
Jana Venhartová, riaditeľka Potravinárskej Komory Slovenska
“Aj keď si myslíte, že vytvoriť stratégiu zvládneme sami, nie je to úplne tak jednoduché. Aby bola stratégia účinná, musí zohľadňovať veľmi veľa informácií od analýzy prostredia cez konkurenciu až po vlastný produkt. Jednotlivé fázy na seba musia nadväzovať, aby smerovali k výsledku. Využili sme systematickú tvorbu stratégie v programe Strategická dielňa a sme nadšení.”
Jana Bernaťáková, spoluzakladateľka komunity B(ee)long
Otázky a odpovede

Ak sa chystáš investovať do reklamy (Google, Facebook, billboardy, atď), tvorby webu prípadne uvažuješ o reklamnej agentúre, tak cena za kurz sa Ti vráti hneď. Vďaka tomu, čo budeš po kurze vedieť, svoje peniaze nevyhodíš na kampane, ktoré nebudú prinášať predaje.

Pre podnikateľov, ktorí chcú zarábať viac, ale nevedia, kde presne začať so zmenou. Pre začínajúcich podnikateľov, ktorí sa chystajú investovať do rozbehnutia podnikania (web, marketing, reklama, nákup tovaru, …).

Dohodneme sa na náhradnom termíne alebo spôsobe ako Ti potrebné informácie doručím. 

Vypísaný je väčšinou jeden kurz v konkrétnom mesiaci. Pri objednávke si môžeš vybrať termín, ktorý Ti bude najviac vyhovovať.

Kurz má 6 týždňov. Každý týždeň sa stretávame na 3 hodiny a riešime vždy jeden zo strategických blokov. Začíname vyriešením praktických zadaní a predstavujeme si teoretickú časť ďalšieho bloku. Počas aj po stretnutiach so mnou môžeš priebežne konzultovať svoju prácu. Na konci kurzu budeš mať hotovú vlastnú stratégiu.

Úspech bez stratégie je iba náhoda
So Strategickou dielňou náhody pre úspech nepotrebuješ.
Vezmi úspech do svojich rúk hneď teraz.
Bizberry

© Copyright 2022. Všetky práva vyhradené.